Slider

خرید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست اتومات بدون واسطه :

با کنترل های خوب بیماری های واگیردار کرونا هنوز هم شاهد تلفات و فوتی های زیادی هستیم که گریبانگیر افراد مختلف جامعه می شود.

 از آنجا که در مقابله با بیماریهای واگیردار بهترین کار پیشگیری است توصیه می شود با رعایت بهداشت فردی به خصوص بهداشت دست و دهان و تنفسی در کاهش بسیاری از بیماری ها می توان موثر پیشگیری کرد .

انواع ویروس باکتری آمیب

با توجه به اینکه شستن دست ها در محیط کار یا فعالیت هایی که به نوعی با افراد زیادی سر و کار دارند و یا جمعیت زیادی در آن مشغول فعالیت هستند.

اداراتی که با افراد زیادی  مانند  ارباب رجوع در ارتباط هستند مانند بانکها مدارس دانشگاه‌ها هتل ها رستورانها و خودروهای جمعی قطار اماکن ورزشی بازارها فروشگاه‌ها بسیار ضروری و مهم و نیاز اجباری است تا سایر افراد نیز از انتقال ویروس و بیماری ها بتوانند جلوگیری کرده و از انتقال بیماری جلو گیری کنند.

 و این مهم زمانی نتیجه خواهد داد که افراد از محلولهای ضدعفونی کننده  یا شستشوی دست به سرعت و با دقت استفاده کرده و به راحتی بتوانند مسیر انتقال ویروس را باکتری و یا انگل ها را کنترل نمایند.

 و اینکه که دستگاهی که بتواند محلول را به راحتی در دسترس همه افراد بدون تماس فیزیکی قرار دهد می‌تواند بسیار موثر واقع شود که این دستگاه ضدعفونی کننده دست خواهد بود.

مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست:

به صرفه و اقتصادی بودن مصرف مواد ضد عفونی  کننده

ضد عفونی سریع دست در حداقل  زمان

 قابلیت استفاده در خانه ها و ادارات

 قابلیت استفاده در خانه ها و ادارات

دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند آرتا
مدل آرتا کارگاهی

 مصرف برق بهینه

پاشش پودری و اتمیزه الکل و مواد ضدعفونی کننده به صورت مه پاشی

گستردگی و توزیع مناسب و پوشش بسیار خوب در هر بار عملکرد دستگاه یا پاشش دستگاه

 عملکرد  بسیار سریع و بدون مکث در هر بار پاشش

زیبایی و هارمونی مناسب فضای اداری منزل و دفتر کار  داشتن پس  زمینه های نوری LED  

نصب آسان و راحت  

قابلیت جابجایی سریع

دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند  ماهان
دستگاه ضد عفونی کننده مدل ماهان 2 لیتری صنعتی

 داشتن مخزن بزرگ ۲ لیتری  با 2400 پاشش موثر در ازای 2  لیتر محلول ضدعفونی کننده

مقاومت دستگاه به ضربه و نوسانات برقی و کارکرد خوب زیر نور و فضای  بخار  یا خشک

چرا ضد عفونی کردن دست اینقدر مهم است ؟

بهتر است مرور کنیم که علت بالا رفتن میانگین سن در کشورهای پیشرفته چیست و چرا میانسالان و سالمندان در جوامع پیشرفته زندگی عادی خود را دارند و می توانند نشاط شادابی زندگی کنند؟

 بله جواب سوال بهداشت است که به طولانی شدن عمر شما کمک می کند مثلاً در جوامع آفریقایی میانگین عمر سن افراد حدود ۴۳ سال است که واقعاً عجیب و در عین حال ناراحت کننده است این افراد جوان زیادی در این کشورها  که همان و سرمایه اجتماعی و فکری جامعه محسوب می‌شوند از بین رفته و از این نعمت بزرگ محروم می شوند .

حالا شاید توضیح اینکه دستگاه ضد عفونی کننده که کمک به سلامت و عمر شما می کند موثر و قابل توجه باشد !!!

هر فرد روزانه با هزاران ویروس و میکروب یا قارچ و بیماری خطرناک روبرو  می شود. سد دفاعی بدن قسمت قابل توجهی از آن را حذف می‌کنند و از بین می‌برند ولی کارآمدی بدن تا زمانی خواهد بود که فرد دچار مشکل نشده و بهداشت بدن نیز حفظ شود.

 مثلاً کبد یک عضو بسیار مهم و سم زدا ست ولی ورود بیش از حد سم یا مواد شیمیایی الکل به بدن یا استفاده از قرص ها سبب از بین رفتن کارایی کبد شده که شرایط را برای بیماری افزایش می دهد.

ضدعفونی کردن دست چه کمکی به سلامتی خواهد کرد؟

 بیشترین راه ورودی بیماری‌ها میکروبها و ویروسها مانند کرونا قارچ ها و انگل ها به بدن در کانال دهان و تنفسی بوده دستگاه ضدعفونی کننده شرکت دانش بنیان الکترو آسا دارای دو سنسور چشمی حساس بوده و نیاز به تماس را از بین می‌برد و شرایط کاملاً ایزوله و بهداشتی را در استفاده های مکرر افراد فراهم می کند

پوشش موثر اتمیزه محلول دستگاه ضدعفونی کننده بر اساس نازل های ریز و با فشار ۱۵ بار به پودری و مه مانند بودن پاشش کمک می کند، که هم تاثیر پوشش و هم گستردگی یکنواخت و مناسب را روی دست انجام می‌دهد به طوری که در تمام درزها و چروک های دست را پوشش و ضد عفونی میکند.

ظرفیت بالای مخزن  در دستگاه ضدعفونی کننده:

 این مخزن بزرگ نیاز شما را در پر کردن های مکرر دستگاه برطرف نموده و تا ۲۴۰۰ پاشش نیاز به پر کردن مخزن نیست و در مکان هایی مانند مهدکودک مدارس و اماکن شلوغ پر کردن روزانه مواد  ضد عفونی کننده به هر دو روز یکبار ممکن است نیاز شما را در بررسی و پایش دستگاه منتفی نماید.

پاشش به صرفه دستگاه ضدعفونی کننده :

به دلیل پاشش اتمیزه و بسیار ریز و مه پاشی مصرف مواد ضدعفونی کننده عمدتاً الکل پایین می آید که در بلندمدت کمک بزرگی به سیستم اقتصادی و پول یا جیب شما خواهد کرد.

گارانتی دستگاه ضدعفونی کننده دست :  این دستگاه ۶ ماه گارانتی داشته و تا یک سال از خدمات وارانتی بهره خواهد برد.

مقاومت و کاربری راحت دستگاه ضدعفونی کننده دست:

 این دستگاه با طراحی زیبا و ظریف خود قابلیت استفاده در منازل ادارات سازمان ها را دارد و طراحی زیبای آن و کوچکی دستگاه سبب شده که دست  و پا گیر نبوده نبوده و از جمله مزایای ظاهری این دستگاه به شمار می آید. این دستگاه  به راحتی  تمیز شده و جنس بدنه  بسیار محکم و زیبا است.

دستگاه ضدعفونی کننده دیواری مدل ماهان آخرین دستگاه ضد عفونی کننده ای  است که شما خواهید خرید !!!!

از آنجا که این دستگاه برای منازل و ادارات طراحی شده به راحتی قابلیت نصب و جابجایی را دارد و با اطمینان خاطر آخرین دستگاهی خواهد بود که برای ضدعفونی کننده دست می خرید و از طرفی نسبت به دستگاه های پدالی که فقط قابلیت استفاده را فقط برای افراد سالم دارد این دستگاه برای  افراد معلول و کودکان خردسال و سالمندان که به لحاظ حرکتی ضعیف  هستند  قابلیت استفاده را دارد و اینکه نسبت به دستگاه های پدالی قابلیت نصب  راحتی داشته و حجم کمتری از فضا را اشغال خواهد کرد.

مشتریان ویژه ما برای خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست:

بیشترین تعداد ثبتی خرید دستگاه منازل ادارات و شرکت های خصوصی

 و بعد از آن بیشترین تعداد خرید این دستگاه را از طریق آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی

و بعد از آن رستوران ها و فست فودی ها بستنی فروشی ها و آبمیوه فروشی ها بوده

و در رده های بعدی مدارس و مهد کودک ها و مراکز آموزشی از آن استفاده کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال